live
Новини » Світ

У російській Держдумі місце Нобелівського лауреата займе відомий бандит по кличці «Ротан»

Член КПРФ Борис Іванюженков

На місце померлого нобелівського лауреата Жореса Алфьорова в Держдумі РФ претендує член КПРФ Борис Іванюженков, він же бандит по кличці «Ротан» з «подольської» братви.

Про це пише «Русский Монитор», – повідомляє Апостроф.

Як відомо, після смерті Жореса Алфьорова у КПРФ утворилося вакантне місце, яке партія відповідно до закону має право заповнити на свій розсуд, передавши мандат одному зі своїх членів – Павлу Грудініну.

«Однак в ЦВК, а вірніше в Кремлі вирішили інакше і відмовили йому в праві бути депутатом Держдуми», – пишуть журналісти.

За інформацією ЗМІ, Борис Вікторович Іванюженков насправді – кримінальний авторитет подільської ОЗУ на прізвисько «Ротан». Подольська ОПГ – одна з найпотужніших кримінальних організацій Росії, причому як при Єльцині, так і при Путіні.

«Вона ні в чому не поступається ні знаменитій солнцевській ОПГ (Михась, Могилевич, Усманов), ні тамбовсько-малишевській братві з Пітера (Трабер, Васильєв, Гена Петров та ін.), з якою Путін робив справи ще в мерії Собчака», – пишуть журналісти.

Заснували подільську ОПГ в кінці 1980-х рр. три бандита: «Лучок», «Ротан» і «Поп». «Лучок» (Сергій Лалакін) – беззмінний лідер подільської угруповання вже майже 30 років. За радянських часів – навчався з «Ротань» в одному ПТУ, працював на овочевій базі (звідси і кличка).

Член КПРФ Борис Іванюженков
Член КПРФ Борис Іванюженков

За деякими даними, «Ротан» – Майстер спорту з боротьби, в 90-е – знатний підмосковний рекетир, особисто брав участь в перестрілках, вбивствах, розчленуванні трупів після розборок.Loading...
Loading...
Loading...