Новини » Світ 24 березня, 2019, 16:00
У Китаї представили автомобіль на водні

Китайська компанія Wuhan Grove Hydrogen Automobile Co. представила прототип електромобіля з запасом ходу 1000 км, що працює на водні.

Про це пише autocentre.

 

«Китайська промисловість активно розвиває сектор електромобілебудування. Але за батарейними EV багато хто забуває про іншу перспективну розробку – електромобіль, що працює на водні», – пише видання.

Як зазначається, всередині таких транспортних засобів знаходиться своєрідна електростанція, яка розщеплює водень, виділяючи електричний заряд. З точки зору глобальної екологічної ефективності, це краще, ніж електромобілі з традиційними АКБ.

 

«Водень – найпоширеніший елемент, але на даний момент добувати його складно і дорого. Тому ідею треба популяризувати, чого ми і чекаємо в найближчі роки», – відзначає автор.

Нова китайська компанія Wuhan Grove Hydrogen Automobile Co. показала свій прототип, який в 2020 році повинен відправитися на конвеєр.

Головна особливість, крім екстравагантного дизайну, – запас ходу, який становить 1000 км. Виробник каже, що повна заправка займає всього кілька хвилин. На даний момент серійний воднемобіль, який пропонує найзначніший запас ходу – Honda Clarity з 750 км.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 01:34 :25