Новини » Суспільство 24 березня, 2019, 20:02
У Білорусі студент розгулював вулицями міста із синьо-жовтою стрічкою і перевіряв реакцію людей
У Білорусі студент розгулював вулицями міста із синьо-жовтою стрічкою
У Білорусі студент розгулював вулицями міста із синьо-жовтою стрічкою

У столиці Білорусі студент Сергій Грудницький прикріпив синьо-жовту стрічку до наплічника і розгулював Мінськом. Експеримент білоруського студента показав, що, виявляється, громадяни Білорусі майже не сприйнятливі до російської пропаганди.

До України вони відносяться частіше з симпатією чи нейтрально, – повідомляє Інформатор з посиланням на Spektr.by.

Автор експерименту лише кілька разів натрапив на агресію – зі старшим поколінням, що дивиться телевізор.

«Більшість незнайомих людей, з якими мені довелося зіткнутися, думали, що я турист з України. Трохи рідше вважали біженцем або іноземним студентом. В університеті до даного прояву моєї громадянської позиції поставилися більш ніж спокійно: жоден викладач не зробив зауваження щодо носіння елементів іншого нації «, – розповів Сергій.

Студент додав, що у магазинах продавці, побачивши стрічку, пропонували товари українського виробника.

«Майже кожна друга продавщиця вказувала на вироби популярної шоколадної фабрики, а одна навіть зізналася, що «хоч цей шоколад і від ворогів Росії, але смачніше, ніж російський».

Реакція перехожих на вулицях Мінська була найрізноманітнішою. Молодь не забула крикнути в спину «слава Україні!» – розповів Грудницький.

Натомість покоління похилого віку цю радість не поділяло і замість гасел іноді вигукували прокльони. Найбільш дивний випадок стався у метро.

«На платформі підійшов інтелігентний на вигляд чоловік середніх років з сумкою для ноутбука на плечі і поцікавився, з якою метою мій рюкзак доповнює жовто-блакитна деталь. Коли я пояснив свою позицію, він почав вимагати зняти українську стрічку, а на її місце повісити «георгіївську».

Остання, до слова, бовталася на його сумці, тому крім слів чоловік зміг ще й продемонструвати її. Щоб не посилювати ситуацію, я спокійно кивнув і відійшов у сторону», – поділився студент.

Читайте також: Російська актриса Лія Ахеджакова розповіла, чого їй коштувала підтримка України

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 07:10 :08