Новини » Спорт 24 березня, 2019, 16:58
Шведська біатлоністка Ханна Еберг виграла останню гонку Кубку світу сезону-18/19
Шведка Ханна Еберг зі Швеції виграла мас-старт в заключний день дев’ятого, останнього в сезоні етапу Кубка світу з біатлону в норвезькому Холменколлені / biathlon.com.ua

Ханна Еберг зі Швеції стала переможницею гонки з масовим стартом в заключний день дев’ятого етапу Кубка світу з біатлону в норвезькому Холменколлені, де сьогодні, 24 березня, стріляючі лижники завершують сезон-18/19.

Як повідомляє biathlon.com.ua, дистанцію 12,5 км з чотирма вогневими рубежами Ханна Еберг, маючи у пасиві два штрафні кола, подолала за 35 хвилин 56.2 секунди.

Другою з відставанням в 1.3 секунди фінішувала Тіріл Екгофф з Норвегії, яка припустилася на вогневих рубежах загалом трьох промахів, а третьою дистанцію завершила американка Клер Еган, яка з одним колом штрафу відстала від переможниці на 10.4 секунди.

Нагадаємо, жіночий мас-старт у Холменколлені сьогодні пройшов без українських біатлоністок.

Натомість у чоловічій гонці з масовим стартом на 15 км, яка стартує сьогодні, 24 березня, о 17:30 за київським часом, Україну представить цьогорічний чемпіон світу у гонці переслідування Дмитро Підручний, який вийде на старт під 18-м номером.

2019-10-18 14:55 :24