live

Не визнавала себе агресором: Порошенко порівняв путінську Росію з гітлерівською Німеччиною

Президент України Петро Порошенко

Світова коаліція однозначно визнає Росію агресором і засуджує її агресивні дії. Росія визнала себе стороною конфлікту в той момент, коли Путін підписав Мінські домовленості

Про це президент Петро Порошенко заявив в ефірі телеканалу «Україна», – повідомляє segodnya.

Він зазначив, що світова спільнота демонструє спільну позицію щодо підтримки України і підтримки його позиції, і з боку керівництва США, Євросоюзу та інших держав. Він нагадав, що це було продемонстровано і під час останнього його візиту до Брюсселя, де керівництво інститутів ЄС дало чіткий меседж:

«Україна, українці – ми з вами і ви можете точно розраховувати на нашу підтримку, в тому числі ніхто і ніколи не визнає ні незаконної анексії Криму, ні агресію проти нашої держави на Донбасі. Саме так і буде».

Президент підкреслив, що Росія визнала себе стороною конфлікту в той момент, коли Путін підписав Мінські домовленості і взяв на себе абсолютно чіткі зобов’язання по них.

Глава держави також підкреслив, що важливо не те – визнає Росія себе стороною конфлікту чи ні.

«Проблема в тому, що світ визнав Росію агресором – це і документи Європарламенту, і рішення ООН, Великої сімки, міжнародних фінансових інститутів», – зазначив Порошенко.

Він також нагадав агресивну нацистську Німеччину, в 1939-му році напала на сусідню Польщу і розв’язали Другу світову війну.

«Я теж упевнений, що, наприклад, гітлерівська Німеччина у війні проти Польщі не визнавала себе агресором. Але проблема в тому, що історія, світ сьогодні чітко свідчить – у нас сьогодні є позови України в міжнародні суди, включаючи суд ООН, там зараз в документах вказано Росія є країною-агресором. І сьогодні ні у кого в світі сумнівів щодо агресора Росії не залишається», – констатував він.Loading...
Loading...
Loading...