Новини » Світ 24 березня, 2019, 14:20
Міністр фінансів Великобританії Філіп Хаммонд – проти відставки Терези Мей

В уряді Великої Британії вимагають відставки прем’єра Терези Мей, проте міністр фінансів Філіп Хаммонд вважає це недоцільним.

Про це повідомляє Reuters, пише Укрінформ.

«Британія повинна знайти спосіб, вийти з Європейського Союзу впорядковано, а не намагатися усунути прем’єра Терезу Мей», – заявив Хаммонд, додавши, що заміна прем’єр-міністра не допоможе.

«Я розумію, що ми можемо не отримати більшість для угоди прем’єр-міністра щодо Brexit, і якщо це так, то парламент повинен вирішити не тільки те, проти чого він, але й що він пропонує натомість», – сказав урядовець.

На запитання щодо можливого розвитку Brexit, Хаммонд відповів, що не має впевненості у підтримці парламентом другого референдуму, але це один із варіантів.

21 березня лідери 27 країн Євросоюзу одноголосно схвалили на саміті відстрочку Brexit на підставі двох можливих сценаріїв: до 12 квітня або до 22 травня.

Раніше петиція за скасування виходу Великої Британії з ЄС шляхом відкликання статті 50 Лісабонського договору на сайті британського парламенту зібрала підписи більше двох мільйонів осіб.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 12:02 :51