Новини » Київ 24 березня, 2019, 5:54
Київ визнали одним з 10 успішних міст світу за бюджетними інвестиціями
Мер Києва Віталій Кличко
Мер Києва Віталій Кличко

На виставці MIPIM Київ увійшов до топ-10 найуспішніших міст світу за рентабельністю бюджетних інвестицій, а також отримав нагороду за зниження бюрократії. Нагороду Києва в Каннах отримав мер столиці Віталій Кличко.

Про це повідомили в прес-службі мера, пише zagorodna.

Високу оцінку свого розвитку українська столиця отримала в конкурсі fDi Location Awards, який проводить спеціалізований журнал Foreign Direct Investment (видає його Financial Times). Віталій Кличко також представив на міжнародній виставці нерухомості MIPIM у Каннах стенд Києва та інвестиційні проекти, в яких українська столиця пропонує приєднатися іноземному бізнесу.

«Сьогодні ми представляємо тут Україну і її столицю. Як мер Києва хочу відзначити, що наше місто сьогодні динамічно розвивається, показуючи приклад перетворень всій країні, – зазначив Кличко. – Київ – дуже привабливий і перспективний для світових інвесторів. І свідченням цього є те, що протягом кількох останніх років 60 відсотків всіх інвестицій в Україну приходять саме до Києва, що провідні рейтингові агентства підвищили позиції Києва. і залучення інвестицій сьогодні – один з наших пріоритетів. Щоб столиця розвивалася, ставала доброю і більш комфортною «, – підкреслив мер столиці.

Виставка нерухомості зібрала 26 000 учасників з 100 країн світу. Захід відвідають майже 6000 міжнародних інвесторів і майже 4000 топ-керівників найвпливовіших компаній з усіх секторів міжнародної нерухомості.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 04:25 :38