Новини » Політика 23 березня, 2019, 4:00
Зеленський запевняє, що не має ніяких домовленостей з Коломойським

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський знову підкреслив, що не залежить і не має ніяких домовленостей з олігархом Ігорем Коломойським.

Про це він сказав в ефірі програми «Інтерв’ю з кандидатом у президенти» на телеканалі ICTV, – передає «Інтерфакс-Україна».

«Мені нецікаво займатися чимось, якщо там нечесні гроші або якщо я виконую чиюсь волю. Зараз багато пишуть про мою залежність від пана Коломойського. У мене немає з ним ніяких домовленостей, підписів, меморандумів про те, що я служу хазяїну Коломойському. Він мені не хазяїн. У мене немає ніякого хазяїна», – заявив Зеленський.

За його словами, практично усі великі телеканали, великі підприємства в Україні належать «фінансовим китам».

«Але це ж не означає, що всі люди, які працюють на цих каналах, не самостійні. У них контракти з цим підприємством, і хто господар цього підприємства, за великим рахунком, не повинно нікого хвилювати. І в усьому світі те ж саме, якісь групи володіють якимись каналами», – зазначив кандидат у президенти.

Зеленський додав, що з Коломойським його пов’язують виключно ділові стосунки, а свої гроші він і його студія «Квартал 95» заробили самі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 11:58 :05