live

Загадкові соціологи, чарівний носовичок і Жан-Клод Ван Дамм у маршрутці

Юрій Мартинович
Юрій Мартинович
Фото: Twiiter. Колаж: ZIK

Сьогодні зрозумів, що до мене ніколи у житті не чіпалися соціологи! Сумно стало, невже я непрезентабельний?

Так багато зараз соціології та рейтингів всього і всіх, а от на вулиці – ніхто не зупиняв, щоб запитати моєї думки… Ех, доводиться мені самому людей все розпитувати, точніше кажучи добре чути і бачити… :-)

У львівській маршрутці побачив дивного чоловіка, який любить заглядати під сидіння. Він робив це так регулярно, що половина пасажирів повторювали за ним трюк. Збоку виглядало, наче групові заняття у спортзалі. Зрештою, чоловік щось там знайшов. Коли він мав виходити, то залишив це на вікні (великі маршрутки – автобуси – мають підвіконня). Я придивився і побачив, що то хустинка, тобто носовичок!

– Ей, пане, ви забули хустинку! – сказав я.

Він обернувся, усміхнувся і таємниче сказав:

– Вона тут має бути.

Чоловік вийшов із автобуса.

У цей момент до мене дійшло, чому водії обвішують іконами свої маршрутки, бо всюди якісь прокляті чари, треба ж себе захистити!)

Крім святих речей, всі водії також мають під рукою велику викрутку! Бо ж двері не завжди зачиняються. Бачив, як в одній із приміських маршруток, щоб зачинити двері, які вперто не хотіли цього робити з веління пальця, шофер змушений був встромити здоровенну синю викрутку у кнопки! Він так хірургічно це зробив, поки крутив кермо, і чисте повітря тішило пасажирів, що я подумав – чоловік не вперше таку операцію робить! Справжній віртуоз, маестро.

А тепер про вишеньку – водія, якого у народі називають Жан-Клод Ван Дамм.

У вечірню приміську маршрутку зайшов старий п’яний пасажир, який не хотів виходити.

– Куди ти мене виганяєш? – каже старий, бо маршрутка не туди їхала – Цілий день х*яриш на роботі, а тебе ввечері з маршрутки виганяють! Ґвалт! Що дівчата скажуть!

– На вихід! – скомандував водій.

– А нам все равно, пусть баимся ми водія! – почав дуріти той.

Водій не витримав неповаги і вийшов, щоб витягнути старого п’яницю на двір. Він так майстерно це зробив, що тут я зрозумів – не вперше виховною роботою займається, певно, чорний пояс має. Водій посадив старого на лавку зупинки і щось йому розповів. Шофер вернувся, тоді п’яниця теж, але цього разу із більш жорсткими словами. Водій знову не витримав і знову вибіг, щоб відтягнути старого ще далі. Він схопив його за куртку. Все, у цей момент я подумав, що саме зараз і Жан, і Клод, і Ван, і Дамм зараз відхурделять цього старого п’яного трудягу, який вирішив надоїдати іскристому водію. Ба, ні! Шофер втримав свої запальні руки і ноги. Лиш більше старого перетряс, як горіха, і сильнішими словами пояснив, щоб не заважав «нормальним» людям вертатися додому! П’яниця ще побушував трішки, але зник, мов той чорний кіт у темряві ночі.

Зрештою, я надягнув навушники, включив улюблену музику і з легким серцем майже забув про всю ту соціологію, прокляття і акторів-водіїв…).

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських правLoading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...