Новини » Спорт 23 березня, 2019, 23:31
Юніорська збірна України U-19 програла команді Італії в матчі еліт-раунду Євро-2019
Юніорська збірна України програла одноліткам з Італії в матчі еліт-раунду Євро-2019 / ffu.ua

У поєдинку другого туру еліт-раунду першості Європи 2019 року серед юніорських команд збірна України U-19 з рахунком 1:3 програла одноліткам з Італії. Тож тепер лише диво може допомогти підопічним Сергія Нагорняка пробитися до фінальної частини Євро-2019.

Як повідомляє офіційний сайт ФФУ, після першого туру еліт-раунду Євро-2019 у групі 7 ситуація в турнірній таблиці склалася так, що всі команди набрали по одному очку, тому в другому турі боротьба за путівку до фінальної частини чемпіонату Європи починалася з нуля. Бельгійці цим скористалися, обігравши сербів – 2:0.

У наступному поєдинку квартету італійці на правах господарів із перших хвилин спробували забити швидкий гол, але синьо-жовтим вдалося стримати атаки суперника. Більше того, підопічні Сергія Нагорняка відкрили рахунок. На 37-й хвилині Цітаішвілі, не реалізувавши пенальті, першим опинився на добиванні. 1:0. Утім, і хвилини не минуло, як «Скуадра Адзурра» відігралася. А потім синьо-жовті, як і в матчі із сербами, пропустили в самому кінці першого тайму. Це був уже другий гол від італійців.

Другий тайм був за українцями. Досить сказати, що на 65-й хвилині Біловар і Муравський влучили в каркас воріт. Та, на жаль, усі спроби врятувати гру для підопічних Сергія Нагорняка не увінчалися успіхом. Більше того, уже в компенсований час італійці забили третій м’яч – 1:3.

Нагадаємо, що путівку до Вірменії, де з 14-го по 27 липня проходитиме фінальна частина Євро-2019, отримає тільки переможець групи.