Новини » Політика 23 березня, 2019, 12:16
У ЦВК назвали кількість українців, які тимчасово змінили місце голосування на виборах

Місце голосування на виборах Президента України тимчасово змінили вже 181,6 тис. громадян, з яких 66,7 тис. жителів Донецької і Луганської областей.

Про це у Facebook написала голова Центральної виборчої комісії України Тетяна Сліпачук.

«Залишається все менше часу для того, щоб встигнути тимчасово змінити місце голосування. Враховуючи, що зробити це можна до 25 березня включно, то фактично залишилося лише три дні. Відділи реєстру виборців будуть працювати і на вихідних, щоб кожен охочий встиг скористатися своїм законним правом», – підкреслила Тетяна Сліпачук.

«Про те, як саме можна подати заяву про тимчасову зміну місця голосування говорилося багато. Пораджу ретельно ознайомитися з цим процесом на сайті Держреєстру. Єдине, нагадаю – заява виборця подається до органу ведення Державного реєстру виборців особисто. До речі, на сьогодні цим правом вже скористалося 181 602 виборці. З них 44 997 і 21 787 – жителі Донецької і Луганської областей, відповідно. Вся інформація про тимчасову зміну місця голосування також є на сайті Держреєстру і оновлюється щодня! Закликаю не зволікати!», – зазначила голова ЦВК.

Нагадаємо, на вибори Президента приїдуть дві тисячі офіційних іноземних спостерігачів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 01:33 :03