live
Новини » Політика

Список точно був – Мосійчук впевнений, що знає привілейованих від США

ZIK

Я роблю висновок, що такий список дійсно був, спираючись на один факт – це кримінальне провадження проти одного з нардепів.

Про це заявив народний депутат України Ігор Мосійчук у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Політик навів свої аргументи, які, на його думку, можуть підтвердити існування так званого списку «недоторканних» від посла США в Україні Марі Йованович.

«Я твердо переконаний, що список був. У якій формі – усній, письмовий чи на гаджеті – має пояснити Генеральний прокурор. Я роблю висновок, що він дійсно був, спираючись на один факт – це справа Сергія Лещенка, який став єдиним абсолютно недоторканним народним депутатом. До того ж, який дружить із посольством США», – зауважив Ігор Мосійчук.

Депутат пояснив свої підозри тим, що коли проти Сергія Лещенка було порушене кримінальне провадження, то, за словами політика, чомусь вийшло так, що його ніхто не зачіпав.

«Із цього я роблю висновок, що список дійсно був, і вважаю, що втручання будь-якої держави у внутрішні справи України є неприпустимим. Ми незалежна держава і маємо керуватися виключно власними національними інтересами», – наголосив Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про те, що під час першої зустрічі з послом США в Україні Марі Йованович, вона вручила йому список тих, кого не можна притягати до відповідальності (do not prosecute list).

Зазначимо, що ім’я народного депутата Сергія Лещенка в контексті списку «недоторканних» від Марі Йованович згадував і народний депутат України Борислав Розенблат.

Читайте більше новини на тему: список ЙовановичLoading...
Loading...
Loading...