live

Резонер Михальчишин застеріг: Маріїнський парк та «Антимайдан» – живі

За останні роки феномен тітушок нікуди не зник, їхні лави поповнилися, і їх добре фінансують, тож після виборів треба бути обережними і пам’ятати, що Маріїнський парк та «Антимайдан» – живі.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив політик, експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин.

Пан Михальчишин звернув увагу на ще один аспект підготовки до виборів, зокрема зараз масово йде підготовка до задіяння невідомих як силового ресурсу.

«Прикро, що не було зроблено жодних висновків про системність такого явища, як тітушки. Так, були окремі епізоди розслідування вбивств активістів, але в цілому, коли йде мова про створення злочинної організації, яка мала на меті злочинним шляхом впливати на конституційний лад у державі, то ніхто до цього не дійшов», – вважає експерт.

На його переконання, за останні роки цей феномен нікуди не зник, він є легалізований і сильно поповнений завдяки вербуванню учасників бойових дій, професійних спортсменів та організованих злочинних груп, які відійшли від насильницьких злочинів, а сьогодні до них повертаються.

«Ми бачимо, що в Україні створена багатотисячна армія, яка до чогось готується, і цей ресурс не може бути не задіяний, якщо в нього вливаються десятки мільйонів доларів. Тому треба привертати увагу до того, що на голосуванні справа аж ніяк не завершиться. Хтось готується до подальших процесів, і ми чудово розуміємо, що Маріїнський парк та «Антимайдан» живий, і треба бути обережними», – констатував Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, що Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Київський міжнародний інститут соціології та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова оголосили про старт проекту «Національний екзит-пол 2019».Loading...
Loading...
Loading...