Новини » Політика 23 березня, 2019, 6:44
Резонер Бужанський порадив скоротити видатки на «порохоботів»
ZIK
ZIK

Якщо владі не вистачає грошей на вибори, то варто скоротити видатки на «порохоботів» та інші структури, які в законодавстві ніде не прописані.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK розповів блогер Макс Бужанський.

Пан Бужанський переконаний, що якою б поганою не була п’ять років тому влада, однак вона, мовляв, забезпечила проведення чесних виборів у 2012 році.

«П’ять років тому була жахлива, злочинна влада, яка зараз у судах отримує вироки і терміни. Але в 2012 році Азаров, якого ми проклинаємо на всі лади, чомусь забезпечив відеокамери на виборчих дільницях, а бюлетені для голосування знаходилися в спеціальних боксах. Зараз, коли у нас найчесніша влада, бюлетені чомусь будуть знаходитися в кульках, про що нас повідомляє ЦВК», – зазначив Бужанський.

За його словами, зараз головне завдання влади – забезпечити чесні вибори. Адже відповідальність за їх проведення лежить не на всіх кандидатах, а тільки на одному.

«Якщо немає грошей, скоротіть видатки на Адміністрацію Президента, «порохоботів», Міністерство правди та інші нацструктури, які в законодавстві ніде не прописані, і забезпечте чесні вибори. Наприклад, облдержадміністрацій в Конституції нема. Але я погоджусь із тим, що ніякі фальсифікації не вплинуть на результат цих виборів», – переконаний гість програми.

Нагадаємо, що Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Київський міжнародний інститут соціології та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова оголосили про старт проекту «Національний екзит-пол 2019».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 00:23 :23