live

«Потьомкінські села» Тимошенко: «найманців» для мітингу на Львівщині звозили автобусами

http://4studio.com.ua

На мітинг, який сьогодні відбувся у Червонограді, що на Львівщині, за участі кандидата на пост Президента Юлії Тимошенко, людей звозили автобусами. Самі ж жителі шахтарського міста лише здалеку приглядалися «дійству».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Руслан Оруджев і опублікував відповідне відео.

Фото: Валерій Шмаков
Фото: Валерій Шмаков

«На мітингу є приблизно 15 автобусів людей. Самі ж червоноградці трішки приглядаються, що це за шапіто, що це за цирк приїхав. Присутня поліція. По периметру, де стоять люди з автобусів, стоять люди із синіми стрічками з написом: «безпека», які приглядають за «своїми». Червоноградці здалеку приглядаються, бо це головна площа міста, а тут раз – і площа зайнята», – зазначив Руслан Оруджев.

Фото: Валерій Шмаков
Фото: Валерій Шмаков

Як зазначає «Четверта студія», на мітинг Тимошенко до Червонограда «традиційно звезли лояльних до лідерки Батьківщини осіб».

«Люди Тимошенко декларують, що участь у партійному мітингу беруть 10 тисяч осіб, хоча насправді участь у заході бере 800-1000 осіб», – підкреслює видання.

Нагадаємо, видання The Financial Times опублікувало матеріал, у якому зазначає, що Тимошенко відстає від конкурентів у президентських перегонах.Loading...
Loading...
Loading...