Новини » Політика 23 березня, 2019, 0:10
Порошенко: Кремль може кинути екстремістів і радикалів на зрив виборів
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

Президент Петро Порошенко заявив, що Росія через екстремістів і радикалів прагне зірвати вибори в Україні та залякати людей. Правоохоронні органи мають захистити волевиявлення.

Про це він розповів в ефірі одного з телеканалів, – повідомляє Укрінформ.

«На сьогоднішній день є загроза і вона йде з боку сусідньої країни, з Кремля, коли екстремісти, коли ультрарадикали намагаються залякати людей, намагаються зірвати вибори. Дуже вони хочуть, щоб пролилася кров, дуже хочуть, щоб була порушена монополія влади (держави – ред.) на застосування сили, і розуміючи, що їх представники, проросійські, вибори не виграють, вони можуть спрямувати свої зусилля на зрив виборів», – зазначив Порошенко.

У цьому зв’язку він запевнив, що як Президент докладе максимум зусиль для захисту конституційних прав і свобод українських громадян.

«І тут я наголошую, що буде абсолютно жорстка і чітка вимога до правоохоронних органів захистити вибори, зупинити екстремістів, не дати можливості пролитися крові», – підкреслив Глава держави.

Разом з тим Порошенко заявив, що «готовий визнати перемогу українського народу, бо чесні вибори – це є перемога українського народу, хто б не переміг», але додав, що «абсолютно впевнений у власній перемозі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 07:42 :22