Новини » Суспільство 23 березня, 2019, 16:26
Одеські активісти почали «здавати» своїх спонсорів, – ЗМІ
<nbsp;>

У середу, 20 березня, в прямому ефірі власного шоу один з найрадикальніших одеських активістів, якого пов’язують зі скандальним бізнесменом-забудовником Аднаном Киваном, Михайло Кузаконь чесно зізнався, що працює на Кивана.

Про це повідомляють «Одеські Відомості».

Як зазначається на сайті видання, Михайло Кузаконь не соромлячись заявив, що «Киван – відмінний ситуативний союзник«.

Відео з відкриття так званого «активіста» виклали на своїй сторінці представники громадської організації «Наше місто – Одеса».

«Враховуючи той факт, що він (Кузаконь, – Ред.) і його соратники особисто не мають до сирійця ніяких претензій, то їм глибоко начхати, що цей забудовник спотворює наше місто. Активіст каже, що Киван бізнесмен і все, що йому потрібно, купує. Поза сумнівом, що серед таких покупок – і працюючі на нього активісти. Також Кузаконь не приховує, що «7 канал», який фінансується Киваном, підтримує його та інших «перлинних» активістів у боротьбі з міською владою. До речі, владою, обраною одеситами, але не вигідною сирійському забудовнику, оскільки вона не дає йому побудувати ще кілька десятків висотних «перлин» в історичному центрі міста і в зелених зонах на узбережжі», – заявили представники громадської організації «Наше місто – Одеса».

Михайло Кузаконь, як пишуть «Одеські Відомості», колись був начальником комунального підприємства «Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ», і роботу в мерії поєднував з будівництвом власного бізнесу. А після звільнення з посади, почав співпрацювати з бізнес-магнатом Аднаном Киваном.

Нагадаємо, в Одесі активісти руху «Традиція і Порядок» викрили схему знищення українських доріг.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 21:03 :01