Нова генерація – вічно-щасливі. Що далі?
Анна Чистякова
блогер, журналістка

Тренінги «Як бути щасливим і усміхненим щодня», пости у соціальних мережах про смак радості і душевного наповнення, книги, як створити «хюґе», тридцять порад, як радіти кожній хвилині та мислити позитивно, бути захопленим, закоханим і жити у кайф. Звичайно, з вічною посмішкою на устах. А як же інакше?

Радість, радість, радість….. «У будь якій незрозумілій ситуації думай позитивно – і буде тобі щастя!».

Але людина не машина з яскравими кульками усередині, солодкими цукерками у роті і метеликами у голові. Це складний організм, наповнений усіма емоціями – смутком, гнівом, роздратуванням, страхом, схвильованістю, тривогою і, навіть, уявляєте собі – печаллю – іноді, без особливої на те причини. От прокинувся собі зранку – і хочеш посумувати, чим тобі не модне тепер «хюґе». Не кажучи вже про те, коли на це є причини, тому що це життя.

Якось довелося поспілкуватися з психологом і я запам’ятала дві фрази: «Відчувати негативні емоції – то нормально, радше не нормально не відчувати їх». І ще найважливіша: «Всі ми хочемо чарівної таблетки. Стало нам боляче через якусь подію у житті чи дуже печально, – і ми шукаємо одразу спосіб, щоб позбутися того в один момент і знову усміхатися». Ми біжимо одразу кудись, їдемо, тікаємо від себе, дихаємо усіма чакрами, споживаємо та старанно наклеюємо товстий шар «пластирів» на місце, яке заболіло. Щоб не відчувати. Нічого. А краще лише концентровану радість.

Але це, виявляється, нездорово. Адже емоція нікуди не ділась – вона заховалась глибоко – «під пластир». А будь-який негатив треба пережити, перехворіти ним, а це час і процес. То як грип. Немає чарівної таблетки від грипу, щоб випив і за годину вже здоровий, або налаштував себе на особливий позитив і побіг далі у справах.

Але зараз не модно дозволяти собі бути собою, бути різним, бути справжнім, а тим паче дозволяти собі слабкості. Зараз всі хочуть чарівну таблетку. «Випив» її, посміхнувся, зробив селфі себе веселого і побіг на тренінг «Дозволь собі бути щасливим».

Скажу вам – дозвольте собі бути собою, щасливими і нещасливими, радісними і не дуже, усміхненими і печальними, а просто кажучи – живими.

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав


Реклама

Ви бажаєте бути чарівною та використовувати тільки якісну косметику? Тоді ми вам пропонуємо онлайн реєстрацію у компанії AVON та стати нашим консультантом. Ви зможете тестувати усю продукцію, аби пропонувати клієнткам найкраще. Більше інформації на сайті http://myavon.net.ua/?p=register. Станьте представником з краси.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 08:12 :29