Новини » Спорт 23 березня, 2019, 23:54
Норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо здобув «золото» домашнього етапу КС з біатлону у персьюті
Призери персьюту у Холменколлені – норвежці Тарʼєй Бьо і Йоганнес Тінгнес Бьо та німець Арнд Пайффер / biathlon.com.ua

Володар Великого кришталевого глобусу норвежець Йоганнес Бьо сьогодні, 23 березня, здобув «золото» у гонці переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами в рамках дев’ятого, заключного етапу Кубка світу-18/19 з біатлону, що проходить на його батьківщині, у Холменколлені.

Як повідомляє biathlon.com.ua, беззаперечний лідер сезону у чоловіків подолав дистанцію за 32 хвилини 15,6 секунди з трьома промахами на чотирьох вогневих рубежах.

Слідом за 25-річним норвежцем, з одним промахом та відставанням 13,9 секунди, завершив дистанцію його старший брат Тарʼєй Бьо, а третім фінішував німець Арнд Пайффер, який також мав один промах, але відстав від переможця на 18,2 секунди.

Кращий результат серед дуету українців, показав Дмитро Підручний, який завершив гонку 30-м (відставання – 2.52,2, чотири промахи). А Артем Прима прийшов тільки 49-м (відставання – 5.38,6, сімпромахів).

Додамо, що завершиться етап у Холменколлені і біатлонний сезон-18/19 загалом завтра, 24 березня, двома мас-стартами (12,5 км – у жінок, 15 км – у чоловіків) з чотирма вогневими рубежами.

2019-04-26 15:10 :47