Новини » Політика 23 березня, 2019, 1:20
Крим мав всі можливості захистити себе, потрібна була лише вказівка влади, – екс-депутат
ZIK
ZIK

Всі керівники місцевих, районних, державних адміністрацій; велика група громадських активістів і депутатів чекали на те, що будуть якісь вказівки державної влади України. Утім рішення не ухвалювали, а Крим просто без супротиву здали.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив екс-депутат Верховної Ради АР Крим Василь Ганиш.

«Вже чотири роки я позбавлений волі. Майже рік провів у СІЗО, тепер понад три – під домашнім арештом. Я вважаю, що винний у тому, так званий, прокурор Холодницький», – коментує Василь Ганиш.

Екс-депутат Верховної Ради АР Крим переконаний, що коли почалась російська агресія, сил для супротиву у півострова було вдосталь.

«Всі керівники місцевих, районних, державних адміністрацій; велика група громадських активістів і депутатів чекали на те, що будуть якісь вказівки державної влади України. Утім рішення не ухвалювалися, а Крим просто без супротиву здали», – наголошує Василь Ганиш.

Також екс-депутат Верховної Ради АР Крим розповідає, чому на чотири роки його позбавили волі.

«Цю інформацію підтвердили на суді: я єдиний депутат, який проголосував шостого березня на засіданні ВР АР Криму проти референдуму по від’єднанню. Я переконував у цьому всіх колишніх колег. Зараз мене звинувачують у тому, що я начебто балотувався на вибори до міської ради Феодосії», – каже Василь Ганиш.

Нагадаємо, журналіст Айдер Муждабаєв розповів, який вплив на конфлікт у Криму мала адміністрація Обами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 04:00 :40