live
Новини » Політика

Кожен має займатися своїм – Геращенко розкритикував Луценка та Йованович

ZIK

Від того, що думає посол США, не залежить голосування українських виборців. Тому не потрібно перебільшувати можливості впливу США чи Європи на Україну.

Таку думку висловив народний депутат України Антон Геращенко в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Депутат визнав, що не схвалює заяву посла США Марі Йованович із вимогою звільнити керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

«Я мрію, щоб в Україні ми жили за таких обставин, коли посли інших держав не будуть давати оцінку якості роботи правоохоронних органів, а прокурори і міністри не будуть оцінювати іноземних дипломатів. Кожен повинен займатися своїм: дипломати – зміцненням відносин між країнами, а керівники правоохоронних органів – боротьбою зі злочинністю», – прокоментував Антон Геращенко.

Також він зауважив, що під час зустрічі Марі Йованович і міністра МВС Арсена Авакова обговорювалися питання щодо недопущення фальсифікації на виборах і зриву всього процесу.

«Наших американських партнерів, передусім, цікавить, щоб вибори відбулися. І в США дійсно не знають, хто стане головними кандидатами в президенти. Зрозумійте, від того, що думає посол США, не залежить голосування виборців. Тому не потрібно перебільшувати можливості впливу США чи Європи на вибори в Україні», – закликав Геращенко.

Радник міністра МВС підтвердив, що Арсен Аваков часто спілкується з послом США.

«Розмови відбуваються у телефонному режимі кілька разів на тиждень, а особисті зустрічі бувають кілька разів у місяць, особливо у виборчий період. Є нормальні відносини, як перед цим були із попереднім послом США Джефрі Паєтом. Так само буде і з наступним послом США, який приїде до України в липні цього року.

Адже у Марі Йованович закінчується термін дипломатичних повноважень в Україні, який тривав протягом трьох років. Тому прихід нового посла США – це планова ротація, яка не має нічого спільного з плітками про те, що Йованович нібито відкличуть через скандал», – наголосив Антон Геращенко.

Нагадаємо, Генерального прокурора України Юрія Луценка заявив про те, що під час першої зустрічі з послом США в Україні Марі Йованович вона вручила прокурору список тих, кого не можна притягати до відповідальності (do not prosecute list).Loading...
Loading...
Loading...