Новини » Політика

«Інакше нас розірве на шмаття»: Безсмертний закликав визнати результати виборів

ZIK

Дорогі мої, я дуже прошу всіх, давайте зараз просто визнаємо результати виборів. Просто визнаємо! Інакше – нас розірве на шмаття. Це вже очевидно й зрозуміло.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив політик Роман Безсмертний.

Гість ток-шоу зауважив: сьогодні очевидно, що серед трьох лідерів президентських перегонів два займаються підкупом по мережі. За словами Безсмертного, у цивілізованій державі обох вже не було б серед кандидатів.

«Третій – присутній в ефірі рівно стільки, скільки присутні всі інші. Його теж не було б у виборчих перегонах, бо це порушення принципу рівності. А питання «Укроборонпрому» виникло три роки тому. Але його сьогодні придумали. Тобто питанням дотримання законодавства на виборах ми не займаємося», – наголосив політик.

Роман Безсмертний додав, що замість того, аби змінити виборчий закон, створити механізми контролю за виборами, в Україні сьогодні відбуваються «безкінечні бла-бла-бла».

«При такому порядку, при такому рівні посадових осіб годі говорити про те, що ми можемо повернути Крим і завершити війну. Та нам постав тут золоті органи влади, ми виглядаємо, як імпотенти. Невже це незрозуміло?!» – акцентував Безсмертний.

Він також наголосив, що вибори – це останній шанс України. Політик закликав усіх українців визнати результати виборів президента, якими б вони не були.

«Інакше – нас розірве на шмаття!» – переконаний Роман Безсмертний.

Нагадаємо, у ЦВК заявили, що єдиними ризиками на дільницях під час голосування на виборах 2019 року є підкуп виборців і фальсифікації ззовні дільниці.

Loading...