Новини » Політика 23 березня, 2019, 3:40
Гордон: Історія анексії Криму – це історія великої зради
ZIK
ZIK

Зрадили Крим і українська влада, і західні партнери. Наша тодішня влада просто здала територію та українців. Деякі «мужі» вже забули, що півострів є частиною України, а населення – громадянами нашої держави.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив журналіст Дмитро Гордон.

«На мою думку, історія анексії Криму – це історія великої зради. По-перше, української влади, по-друге, західних партнерів», – зазначає журналіст.

Він звертає увагу на досвід Грузії у контексті міжнародних конфліктів.

«Свого часу Саакашвілі розповів мені про те, що відбувалося, коли російські війська прийшли до Тбілісі. Західні партнери пропонували йому втікати, мовляв, дадуть навіть гвинтокрил або літак. Втім він, будучи справжнім грузином і патріотом, чинив опір російським військам, незважаючи на заклики західних лідерів. Він фактично зруйнував відносини з Обамою. Адже на першому місці стояв захист держави», – розповідає експерт.

Водночас наші лідери, які тоді були при владі, просто зрадили і здали територію, українців, переконаний Дмитро Гордон.

«Державні «мужі» вже забули, що ці люди й нині залишаються українцями. Крим для деяких представників влади насправді не Україна, але Крим – це Україна», – наголошує журналіст.

Також Дмитро Гордон звертає увагу на деякі проблеми, що стосуються Антитерористичної операції.

«Головне: для того, щоб проводити Антитерористичну операцію, за Конституцією, повинен бути начальник АТЦ, перший заступник СБУ. Однак на початку він не був навіть призначений. Хіба такою має бути державна політика?» – додає Дмитро Гордон.

Нагадаємо, раніше журналіст прокоментував тему підкупу виборця. Дмитро Гордон вважає, що як дають гроші – треба брати, але голосувати треба таки по совісті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 20:13 :37