live
Новини » Політика

Дмитро Гордон спрогнозував, якими будуть вибори президента-2019

ZIK

Вперше за всю історію України ми маємо шанс побачити чесні вибори.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив журналіст Дмитро Гордон.

«Щодо фальсифікації виборів, то ми всі прекрасно знаємо, що відбувається у селах, як там розвозять людям гроші. Бюджетні, між іншим. Ми знаємо, як ці гроші людям роздають. І не по тисячі гривень, а по дві-три. Також нараховують якісь там субсидії. Ми знаємо, які створюються черги, щоб люди похилого віку отримали ці гроші. Це все дуже сумно», – зазначив журналіст.

Однак тішить те, продовжив Дмитро Гордон, що ці вибори будуть одними з найчесніших за всю історію України.

«От позавчора з Юлією Володимирівною ми про це говорили декілька годин. Ми дійшли висновку, що ці вибори будуть найчеснішими за всю історію України. Адже усіма кандидатами у президенти вжито багато заходів для того, аби їх не обдурили з будь-якої сторони», – зауважив гість ток-шоу.

Він також порадив політикам, які сьогодні намагаються підкупити виборців, не тішити себе ілюзіями.

«Сьогодні все документується. В усіх сьогодні є айфони, смартфони, тому все буде знято, показано й задокументовано. Тому вперше за всю історію України ми маємо шанс побачити чесні вибори», – додав Дмитро Гордон.

Нагадаємо, у ЦВК заявили, що єдиними ризиками на дільницях під час голосування на виборах 2019 року є підкуп виборців і фальсифікації ззовні дільниці.Loading...
Loading...
Loading...