live

Буковина серед лідерів: вона експортує 72% продукції до ЄС, – Порошенко

president.gov.ua

Під час участі в Раді регіонального розвитку Буковини, Президент Петро Порошенко зазначив, що за результатами соціально-економічного розвитку Чернівецька область перебуває в першій п’ятірці серед найкращих регіонів України та є одним з лідерів країни з експорту до країн Європейського Союзу.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Подивіться на Буковину – де ви ще знайдете таку красу?... Якщо ви не бачили цього, ви точно не бачили Україну», – сказав Президент.

При цьому глава держави наголосив, що для Чернівецької області надзвичайно важливо залучити інвестиції, щоб створити робочі місця і цей процес активно триває і підтримується об’єднаними територіальними громадами Буковини. Президент підкреслив, що також є важливим дотримання стандартів розвитку громад, а саме – повне проникнення широкосмуговим інтернету, якісні дороги, доступність телемедицини та будівництво або реконструкція дитячих садків і доступ до інклюзивної освіти.

Окремо увагу Президент привернув до туризму регіону. «Буковина – неймовірно багата туристичними принадами. І багато громад вже роблять на нього ставку в своїх планах розвитку. Переконаний, що це спрацює», – додав глава держави.Loading...
Loading...
Loading...