Новини » Спорт 23 березня, 2019, 22:22
Анастасія Кузьміна зі Словаччини феєрично виграла гонку переслідування КС з біатлону в Норвегії
34-річна словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна здобула у Холменколлені друге «золото» / biathlon.com.ua

Словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна, яка напередодні виграла спринт дев’ятого, заключного етапу Кубка світу-18/19 у норвезькому Холменколлені, сьогодні, 23 березня, упевнено здобула перемогу й у гонці переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

34-річна триразова чемпіонка Олімпійських ігор сьогодні феєрично подолала дистанцію за 28 хвилин 35,9 секунди, не припустившись жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах, повідомляє biathlon.com.ua.

Набагато, на 1 хвилину 42,8 секунди від Кузьміної, зробивши два промахи, відстала срібний призер Деніз Геррманн з Німеччини, а третьою з одним промахом була шведка Ганна Еберг, яка відстала на 2 хвилини 01,1 секунди.

Кращий результат серед українок показала Віта Семеренко, яка прийшла на фініш 30-ю (відставання 4.47,1, чотири промахи). Валя Семеренка була 36-ю, Анастасія Меркушина – 50-ю, а Яна Бондар не фінішувала.

2019-10-18 13:48 :58