Новини » Політика

Журналісти знайшли докази тісної співпраці Тимошенко з Аваковим перед виборами

Арсен Аваков та Юлія Тимошенко. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Кандидат у президенти та лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко неодноразово відвідувала міністерство внутрішніх справ та зустрічалась з його головою Арсеном Аваковим перед виборами.

Про це повідомляється у розслідуванні «Схем».

«Так, у суботу 16 березня цього року – в день акції, організованої «Національним корпусом» і «Національними дружинами» – «Схеми» зафіксували, як «Мерседес» та автівка супроводу Тимошенко, заїхали на територію МВС без жодної перевірки. В той час, як інших при в’їзді – перевіряли з собаками», – розповідають журналісти.

Тимошенко перебувала у будівлі МВС близько години. Журналісти помітили, як машини лідера «Батьківщини» у такому ж складі виїхали з території відомства. На передньому сидінні знімальна група помітила саму Юлію Тимошенко.

За її словами у коментарі журналістам, вона пояснила, що ці зустрічі «присвячені тільки чесним виборам».

«Діючий президент думає, що він може купити вибори – не вийде. Вибори він не купить», – сказала Тимошенко.

На уточнення, як саме її приватні розмови з Аваковим допоможуть чесним виборам, кандидат відповіла:»Я подала дві заяви на ім’я Арсена Авакова про здійснення злочину. І кожен раз я спілкувалася на цю тему, щоби передати ці заяви, передати докази».

Також Тимошенко ухилилась від відповіді про долю Авакова у разі її перемоги.

«Ми забобонні всі, да? Ми віримо в те, що будь-які переговори треба вести тільки після перемоги. І взагалі мені здається, що в правильній моральній політиці не треба якісь домовленості, якісь кулуарні речі. Треба просто знати, що кожен робить свої справи, і я сьогодні дякую міністру внутрішніх справ», – відповіла Тимошенко.

Сам Аваков сказав журналістам, що як міністр він «спілкується майже з усіма кандидатами».

«Юлія Тимошенко як кандидат у президенти протягом останніх місяців неодноразово відвідувала МВС. Вона подавала заяви про порушення, надавала свідчення по справах, брала участь у слідчих діях, зверталася про надання особистої охорони тощо. У тому числі вона мала зустрічі із міністром внутрішніх справ», – зазначив Аваков.

У свою чергу, питання про збереження своєї посади він вважає таким, що виходить за межі компетенції президента.

«Які там будуть прізвища – вирішуватиме нова коаліція. Щодо висловлювань пані Тимошенко, то вона лише підтримала позицію МВС щодо забезпечення законності виборів та недопущення фальсифікацій, і це є абсолютно адекватна реакція кандидата, який прагне отримати чесну і легітимну перемогу», – заявив міністр внутрішніх справ.

Читайте більше новин: про вибори Президента

Loading...