Новини » Політика 22 березня, 2019, 14:33
Затримання двох «міністрів» «ДНР»: Президент назвав головні досягнення СБУ під час війни
ZIK
ZIK

Завдяки блискучій роботі контррозвідки, минулого року на контрольовану Україною територію було виведено двох «міністрів» «ДНР». Сьогодні вони співпрацюють зі слідством, дають свідчення щодо безпосередньої причетності Російської Федерації до окупації частини Донбасу.

Про це під час свого виступу з нагоди урочистостей до річниці створення Служби безпеки України, які транслював телеканал ZIK, заявив Президент України Петро Порошенко.

Він висловив переконання, що Служба безпеки України за правом може пишатися своїми здобутками за 5 років війни, а народ України має знати про ці досягнення.

«За ці роки було попереджено майже 300 терористичних актів, які мали на меті посіяти паніку і зневіру у суспільстві. Викрито і засуджено, в тому числі за державну зраду, за шпигунство 341 особу. Вилучено з незаконного обігу понад 8 тисяч одиниць зброї та понад 960 тисяч вибухових пристроїв», – розповідає Верховний головнокомандувач.

Крім того, Службою безпеки було виявлено і попереджено хвилі кібератак спецслужб Російської Федерації на державні електронні ресурси і системи об'єктів критичної інфраструктури.

«На рахунку Служби лише за минулий рік припинення діяльності кількох агентурних мереж, що були створені російською військовою розвідкою. Встановлено понад 150 членів «ДНР» і «ЛНР» та понад третину з них затримано», – зазначив Петро Порошенко.

Окремо він підкреслив, що завдяки блискучій роботі контррозвідки минулого року на контрольовану Україною територію було виведено двох «міністрів» «ДНР».

«А нещодавно українці дізналися і про начальницю танкового підрозділу бойовиків. Наразі всі вони співпрацюють зі слідством, дають покази, дають свідчення щодо безпосередньої причетності Російської Федерації до окупації частини Донбасу», – заявив Президент України.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко привітав співробітників Служби безпеки України з 27-ою річницею створення Служби.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 13:59 :56