Новини » Економіка 22 березня, 2019, 19:12
Віктор Бондар: Неправильна державна політика не дозволяє виробникам у галузі АПК зробити ривок
Віктор Бондар
Віктор Бондар

Неправильна політика держави і відсутність стимулюючих механізмів не дозволяють українським виробникам у галузі АПК зробити ривок до розвитку.

Про це під час зустрічі з колективом агрофірми «Евріка» на Одещині заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар, інформує прес-служба політичної сили.

Політик зауважив, що з держбюджету виділяються мільярди гривень дотацій великим агрохолдингам, а для фермерів і середніх виробників державна підтримка практично відсутня.

«На вашому підприємстві працює 600 осіб у літній сезон і 300 – в зимовий період. А якби держава надала кредит в 10 млн євро, що в масштабах бюджету не так уже й багато, підприємство забезпечило б роботою кілька тисяч осіб. Це приклад того, як неправильна державна політика не дозволяє вітчизняним виробникам робити ривок до розвитку. Тому я виступаю за зміну системи дотацій, за держпрограми для харчової та аграрної галузей», – сказав Віктор Бондар.

Нардеп нагадав, що економічна стратегія партії передбачає «довгі» кредити для українських виробників – на 10 років під 1,5-2% річних для закупівлі нового обладнання, а також низку інших стимулюючих механізмів.

«Ми пропонуємо програму звільнення від ПДВ всього обладнання, яке ввозиться для модернізації або створення нових виробництв. Щоб наші виробники могли виходити на ринки країн Близького Сходу, завойовувати нові ринки ЄС. Стимулом для створення нових робочих місць може служити повернення зарплати співробітників в обсязі річного фонду на сьомий рік від заснування нового підприємства. Так роблять італійці, поляки, хорвати. Вони це практикують, а нам пропонують: ви свою промисловість закрийте, а ми вас завалимо своїми товарами, своїм горошком, перцем. Такого не повинно бути!» – заявив Віктор Бондар.

Нагадаємо, Віктор Бондар заявив, що уряд має пояснити, чому за 5 років витрати на його діяльність зросли в 12 разів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 19:11 :52