Новини » Економіка 22 березня, 2019, 17:53
В українських громадських закладах облаштовуватимуть сповивальні столики

З квітня в Україні набирає чинності норма ДБН, згідно з якою у громадських закладах потрібно обов’язково облаштовувати сповивальні столики для немовлят.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе у Facebook.

З його слів, ця норма ДБН вступає в дію з 1 квітня цього року. У нормах прописали обов’язкове влаштування сповивальних столиків у громадських туалетах.

«Вони мають розміщуватися в окремих санітарних приміщеннях, які призначаються для користування маломобільними групами населення, у тому числі, людьми з інвалідністю. Такі санітарні приміщення повинні розміщуватися поруч із туалетами загального користування у громадських закладах. Щоб ними могли користуватися люди з інвалідністю із супроводжувачами різних статей, батьки з маленькими дітьми протилежних статей, наприклад, мама і син, батько і донька», – зазначив Парцхаладзе.

Згідно з нормами, площі таких приміщень мають бути 6-9 кв м, вони повинні бути облаштовані аварійною сигналізацією та системою оповіщення з врахуванням осіб з інвалідністю з порушеннями зору та слуху.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 19:32 :12