Новини » Регіони 22 березня, 2019, 12:06
У Луцьку впровадять безготівковий розрахунок у громадському транспорті

В облцентрі Волині впроваджують електронну картку лучанина та систему валідації, що дозволять здійснювати безготівкову оплату за проїзд.

Про це на власній Фейсбук-сторінці написав перший заступник міського голови Григорій Недопад, – повідомив власкор IA ZIK.

Це дозволить контролювати точний пасажиропотік у громадському транспорті, забезпечать можливість заощаджувати на проїзді та відкриє ще ряд переваг.

«Електронна система дасть можливість контролювати рейси тролейбусів і маршруток, точно відслідковувати їх рух і своєчасність прибуття. Зараз триває робота із пошуку оператора електронних систем у Луцьку, який запропонує найбільш вигідні умови та найкращу систему валідації й використання електронних карток», – заявив віце-мер.

За його словами, у міськраді вже розглянули пропозиції кількох міжнародних та українських компаній, які готові надавати такі послуги.

«Планується реалізувати дуже масштабний проект, який торкнеться кожного лучанина, тому роботу над ним потрібно здійснювати планово, поетапно і без поспіху. Швидко таких рішень приймати не можна. Луцьк вже мав у минулому негативний досвід із закупкою валідаторів, які на ділі виявилися непотрібними і призвели до марного витрачання коштів міського бюджету», – додав Недопад.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:27 :10