Новини » Львів 22 березня, 2019, 8:44
У Дрогобичі міська журналістська організація затвердила статут

Учора, 21 березня, у м.Дрогобич в приміщенні редакції газети «Галицька зоря» відбулися загальні збори міської первинної організації Національної спілки журналістів України, на якій обговорено і затверджено статут організації.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Доповідав з цього питання голова організації Степан Яким. Статутом передбачено підтримку і захист журналістів у їх творчій діяльності, можливість створення друкованого видання журналістської організації, джерела доходів для реалізації проектів і програм та ін. Зокрема, вирішено на рахунок ЛОО НСЖУ переказувати 50% внесків журналістів, решту залишати на банківському рахунку первинної організації, а також брати участь у конкурсах на здобуття грантів, залучати меценатів.

Відповідно до прийнятого статуту, на зборах було створено ревізійну комісію ПМО НСЖУ у складі трьох членів спілки. Її головою обрано досвідченого журналіста Йосипа Садового.

Нагадаємо, Дрогобицьку міську первинну організацію Національної спілки журналістів України було створено 5 лютого ц.р. на загальних зборах журналістів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 10:50 :44