Сварка Палія і Шкрум: що гірше – справа Гладковського чи газові контракти Тимошенко

ZIK

Опозиційний депутат звинуватила Петра Порошенка в розкраданні в оборонному секторі. Але їй нагадали про завдані державі збитки внаслідок газових домовленостей Юлії Тимошенко з Росією.

Про це посперечалися політолог Олександр Палій і народний депутат України Альона Шкрум у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Альона Шкрум впевнена, що розмовами про безальтернативність будь-якої влади політики роблять Україну схожою на Росію. Відтак, вважає депутат, владу потрібно змінювати якомога частіше.

«Щоб жодна влада не думала, що вона прийшла на 10 років і може красти через корупційні схеми на армії, її треба змінювати якомога частіше. Натомість єдина людина, яка начебто є безальтернативним патріотом, тобто Порошенко, призначила Медведчука представником у Мінській групі», – наголосила Шкрум.

Політик додала, що Медведчук також є і бізнес-партнером Порошенка, оскільки має монопольний ринок скрапленого газу. За словами Шкрум, це стало можливим за сприяння СБУ, яку напряму контролює чинний президент.

«Не можна казати про те, що ви захищаєте і будуєте армію, а при цьому співпрацювати із Гладковським, який теж є бізнес-партнером Порошенка з 1997 року, і який краде на армії!» – звернулася до Олександра Палія депутат.

Натомість політолог нагадав, що в Юлії Тимошенко так само були домовленості з Медведчуком.

«Тимошенко за посередництва того ж Медведчука домовилася, щоб Янукович був два терміни президентом, а після цього президенство перейшло до неї – так само на 10 років. Є заява самої Тимошенко, де вона визнає факт домовленості», – відповів Палій.

Заперечивши це, народний депутат нагадала, що Юлія Володимирівна сиділа у в’язниці, коли Петро Порошенко був міністром економіки в уряді Януковича. Втім, на думку політолога, Тимошенко таки завдала державі значно більших збитків.

«Юлія Тимошенко завдала економіці України шкоди на 32 мільярди доларів. Тоді як останній скандал в «оборонці» з Гладковським, де були хабарі у 10-20 тисяч доларів, – це мізер, порівняно з тим, що Тимошенко вкрала на газі», – наголосив Олександр Палій.

Нагадаємо, кандидат у президенти і лідер партії «Основа» Сергій Тарута заявив, що відмовляється від боротьби на користь Юлії Тимошенко, щоб зірвати плани Порошенка.

Loading...