Новини » Політика 22 березня, 2019, 12:36
Суцільна інфікованість: лідер «С14» назвав головний ризик у боротьбі з корупцією
ZIK
ZIK

Проблема боротьби з корупцією полягає в тому, що нею заражені всі гілки влади і партій. Якщо всіх посадити, то державний апарат може завалитися.

Про це в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив лідер організації С14 Євген Карась.

За його словами, проблема боротьби з корупцією полягає у її всеохопності. Пан Карась провів аналогію, коли все суспільство, лікарі, ліфтери, водії тролейбуса, хворі чимось заразним. І постає питання: кого вбити першим? В якому випадку буде менше шкоди?

«Я не знаю чи це правда, але Ситник казав, що має компромат на всіх. Але коли проаналізували, була якась нарада, то сказали, що коли всіх посадять, то тоді не стане краще, бо завалиться все, що залишилося.

У нас всі державні органи, всі гілки влади і політичні партії інфіковані корупцією. Я не кажу геть про всіх, але в жодній команді і мерії немає такого, що весь кабінет чистий. Як так зробити, аби суспільство оздоровилось і не розвалилось?», – запитав пан Карась.

Відносно справи Ситника, як зауважив активіст, тут також важко, бо задіяна Генпрокуратура.

«Якщо б це була Америка, де генпрокурор США сказав, що в ФБР є зловживання, і це був би скандал. У нас сказав прокурор Кулик, який, на мою думку, мав би сидіти на лаві підсудних.

Дуже важко розібратися, чи ці справи – це розбірки силових структур, гілок влади, чи почалися вибори. Зараз держава опущена до того, щоб було законне рішення, то треба приходити в суд і чим більше журналістських камер, тоді буде рішення, яке не соромно читати», – констатував Євген Карась.

Нагадаємо, що Печерський районний суд Києва скасував постанову Генеральної прокуратури про закриття кримінального провадження щодо директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника за фактом розголошення даних досудового розслідування і втручання у діяльність державного діяча.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 11:33 :58