live

Список «недоторканних» від Йованович: Розенблат припустив, хто може бути фігурантом

ZIK

Впевнений, що такий список від Йованович дійсно є. Дуже шкода, що взагалі хтось має право давати українській владі списки та рекомендації.

Про це заявив народний депутат України Борислав Розенблат у ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

Депутат прокоментував заяву Генерального прокурора України Юрія Луценка про те, що під час першої зустрічі з послом США в Україні Марі Йованович вона вручила прокурору список тих, кого не можна притягати до відповідальності (do not prosecute list).

«Я так розумію, що в цьому списку є прізвище Шабуніна, бо він дуже сильно свариться щодо такої заяви. Тому я припускаю, що «на злодієві і шапка горить». Думаю, що в списку може бути і Сергій Лещенко – пригадуєте справу щодо його квартири, де ніяк не розберуться, купляв він її, чи не купляв», – припустив Борислав Розенблат.

Окрім Лещенка і Шабуніна політик більше не назвав прізвищ. Утім підкреслив, що вважає неприпустимим той факт, що посадовці інших держав відверто втручаються у політику України.

«Дуже шкода, що взагалі хтось має право давати українській владі списки та рекомендації. Я пригадую, коли канцлер Німеччини Ангела Меркель дізналася про те, що її прослуховує АНБ, то вся країна була шокована. Після цього вони почали блокувати всі військові бази США, адже німці не зрозуміли, як їхня суверенна держава та її канцлер могли підпасти під нагляд іншої країни», – зауважив Розенблат.

Також він нагадав, як директор НАБУ Артем Ситник нібито возив кримінальні справи до США, щоб вирішити, кого можна притягувати до відповідальності, а кого – ні.

«Якщо Посольство США в Україні сьогодні є Банковою, то давайте їх поміняємо місцями, і навіщо після такого обирати Президента України. Давайте виберемо Амбасаду США, яка буде керувати нашою країною», – іронізує Борислав Розенблат.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що цінує відносини, що склалися зі США, й повністю підтримує діяльність посла США в Україні Марі Йованович.

Читайте більше новини на тему: список ЙовановичLoading...
Loading...
Loading...