Новини » Політика 22 березня, 2019, 16:07
Штаб Тимошенко працює з бабусями через Інтернет, – експерт
ZIK
ZIK

Штаб кандидата Юлії Тимошенко розробив спеціальний курс для пенсіонерів, де їх навчають, як користуватися Інтернетом, платити за комунальні послуги. Так команда політика залучає потенційний електорат у величезну мережу, де є безліч передвиборчої реклами та агітації, а відтак – і можливостей вплинути на виборця.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» заявив політичний експерт Дмитро Васильєв.

«Щиро кажучи, ми мало звертаємо уваги на те, що відбувається в Інтернеті. Команди політиків запрошують спеціальні фірми, які створюють армії ботів, що займаються рекламою в соціальних медіа. Величезний обсяг роботи проводиться через ютуб-канали», – коментує Дмитро Васильєв.

Він наголошує: в Інтернеті проводить час величезна аудиторія виборців, починаючи від молоді, закінчуючи людьми похилого віку.

«Нещодавно мені розповіли, що люди, які активно працюють з пенсіонерами від імені Юлії Тимошенко, навіть роблять певні курси для стареньких. Теми різні, серед них і те, як можна платити за комунальні послуги через Інтернет. У такий спосіб вони залучають електорат в мережу, де пенсіонери можуть стежити за діяльністю кандидата», – каже політичний експерт.

Згідно соціологічних досліджень, рівень популярності телебачення впав на дванадцять відсотків у порівнянні із Інтернетом, звертає увагу Дмитро Васильєв.

«Все більше людей користується інформацію з Інтернету», – підкреслює політичний експерт.

Нагадаємо, нещодавно у розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» йшлося про систему фінансування партії «Батьківщина», очолюваної Юлією Тимошенко. В сюжеті фігурують люди з так званої «газової справи» нардепа-втікача Олександра Онищенка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 21:48 :31