Розенблат про появу компромату на Ситника: Одного дня в моїй приймальні з’явився конверт…

ZIK

Два тижні тому в мою приймальню принесли конверт із флешкою, на якій були аудіозаписи, і лист, де надруковано, хто присутній на записі.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Борислав Розенблат.

Ведуча запитала гостя, звідки в нього є так звані «плівки Розенблата», на яких голос подібний до Артема Ситника начебто зізнається, що НАБУ підтримало Гілларі Клінтон на посаду президента США. У відповідь пан Розенблат сказав, що два тижні тому в його приймальну принесли конверт із флешкою.

«Я розумію, що це не обійшлось без якихось служб, а може і без них. Одного дня в моїй приймальні з’явився конверт. На ньому було вказано, що адресується мені. Ми відкрили, а там флешка, на якій записи і лист, де надруковано, хто присутній на записі. Я подивився і віддав юристам. Вони сказали, що це підтвердження тих фактів, які викладені в наших позовах», – зазначив політик.

За його словами, з цією флешкою він пішов на засідання ТСК з розкрадання військових бюджетів, де передав її Генпрокурору Юрію Луценку. На засіданні йому не дали можливості висловитися, але наступного дня він самостійно опублікували ці записи.

«Я знав, що там буде Генпрокурор, керівник ДБР, Артем Ситник. Я йому передав той оригінал, який у мене був, а для себе скопіював на комп’ютер. Я йому дав її, тому що там є те, що він хоче дізнатися. Там вказано, хто, де і яким чином зробили цей файл. Мене це вже не цікавить. Всі питання тепер до ГПУ. Нехай вони розбираються з цим», – прокоментував Розенблат.

Нагадаємо, що Печерський районний суд Києва скасував постанову Генеральної прокуратури про закриття кримінального провадження щодо директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника за фактом розголошення даних досудового розслідування і втручання у діяльність державного діяча.

Loading...