live

Розенблат натякнув, хто міг записувати вихваляння Ситника про допомогу Клінтон

ZIK

Розмову Артема Ситника про підтримку Гілларі Клінтон записав той, хто був з ним на зустрічі.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Борислав Розенблат.

На думку пана Розенблата, Артема Ситника може записувати хто завгодно, він дуже любить розповідати.

«Ви ж пам’ятаєте «офрекордс» з журналістами, тоді його не спецслужби записували, це був один із присутніх журналістів. Я думаю, те ж саме сталося і тут. Тобто той, хто був у нього на зустрічі, його і записував. Дійсно, складається враження, що людина, яка сидить за чашкою чаю розповідає про те, як він грає в геополітику світового масштабу. Я розумію, що, дійсно, тут є крамола», – зазначив політик.

За його словами, в цій справі не треба шукати якихось спецслужб, які би могли десь залізли і поставили жучок. Нардеп вважає, що тільки НАБУ може всупереч закону когось записувати і робити незаконні дії.

«Я думаю, що він же не в кабінеті в себе сидів, а десь в кафе чи ресторані. Просто людина поруч із ним сиділа і записала його. Все, що в мене було, я передав. Я знаю, що будуть наслідки, і що до мене буде багато питань. Моя позиція послідовна. Я ж в 2017 році не мав цієї флешки, але позов я зробив. Я і гадки не мав, що Артем Сергійович буде розповідати через два роки про те, як він допомагав комусь», – прокоментував Розенблат.

Нагадаємо, що Печерський районний суд Києва скасував постанову Генеральної прокуратури про закриття кримінального провадження щодо директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника за фактом розголошення даних досудового розслідування і втручання у діяльність державного діяча.Loading...
Loading...
Loading...