live

Прикра ситуація: щоб залишитися у політиці, потрібно йти у президенти, – політолог

ZIK

Ті претенденти на президентський пост, які не є «технічними кандидатами», мають більше шансів, що їх запросять до політичних команд, аніж ті політики, які не балотуються на президентських виборах.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олесь Доній.

Експерт, говорячи про об’єднання претендентів на президентський пост, зауважив, що під час цьогорічних виборчих перегонів активно використовують технологію «технічних кандидатів», які у великій кількості зареєстровані для майбутньої фальсифікації виборів.

«З ними ніхто не веде переговори, тому що їхнє завдання – лише дати 190 представників від Хуста до Бахмута. Це люди, які не ведуть публічну агітацію, які не сподіваються на якісь відсотки», – зазначив Олесь Доній.

Експерт продовжив, що стосовно тих, хто знімає свої кандидатури із перегонів, можна сказати таке: «Ми опинилися у прикрій ситуації, коли для того, щоб залишитися у політиці, потрібно висуватись кандидатом у президенти. Це ненормальна ситуація».

Як приклад Олесь Доній нагадав про ситуацію із Кривоносом – людиною, яка є популярною серед офіцерського середовища. Він зняв свою кандидатуру з виборів на пост президента, натомість йому запропонували посаду в РНБО.

«Виникає питання: якби не балотувався Сергій Кривонос кандидатом на пост президента… Чому йому протягом п’яти років не пропонували цю посаду?» – поцікавився Олесь Доній.

Аналогічна ситуація, з його слів, виникла, коли до команди екс-міністра оборони України Анатолія Гриценка запросили окремих політиків, які вирішили балотуватися на президентських виборах.

«Тому в тих людей, які не є «технічними кандидатами», є шанс, що їх запросять у команду, як і Таруту, і цих шансів більше, аніж у некандидатів у президенти», – зазначив Олесь Доній.

Нагадаємо, 1 березня Андрій Садовий відмовився від участі у виборах президента на користь Анатолія Гриценка. 7 березня нардеп Дмитро Добродомов вирішив відмовитися балотуватися на посаду глави держави на користь Гриценка.

Як повідомляли, 6 березня Сергій Кривонос вирішив зняти свою кандидатуру з виборів президента України. Президент призначив його першим заступником секретаря РНБО.

Додамо, згідно з даними руху «Чесно», перед тим, як заявити про свою підтримку Юлії Тимошенко, Сергій Тарута витратив на власну політичну рекламу понад 150 мільйонів гривень.Loading...
Loading...
Loading...