Новини » Політика 22 березня, 2019, 14:02
Президент привітав працівників СБУ з 27-ою річницею створення Служби
ZIK
ZIK

Проти України триває гібридна війна, у якій військова інтервенція поєднується з цілим арсеналом гібридних диверсій. У такій війні саме Служба безпеки України стає однією з головних сил захисту держави і всього українського суспільства.

Про це під час свого виступу з нагоди урочистостей до річниці створення Служби безпеки України, які транслював телеканал ZIK, заявив Президент України Петро Порошенко.

Він наголосив, що євроатлантичні прагнення України вже закарбовані у Конституції, відтак, реалізація цього плану тепер є обов'язком для всіх без виключення гілок влади.

«Один з факторів, який дозволив нам пройти так далеко на нашому шляху – це ефективна діяльність і напружена робота Служби безпеки України. Сьогодні я, як Президент, у цьому залі для того, щоб подякувати СБУ, всім працівникам Служби за героїзм, самовіддану працю, за виконання свого обов'язку у надскладних умовах», – наголосив Гарант.

Він зазначив, що Службі безпеки спільно зі Збройними силами України, прикордонниками, Нацгвардією та Нацполіцією вдалося повернути дві третини окупованого Донбасу.

«Вдалося взяти під контроль безпекову ситуацію всередині країни. Але ми завжди маємо пам'ятати, яку високу ціну було заплачено за це. 27 співробітників Служби віддали своє життя у боротьбі проти російської агресії, у боротьбі за свободу, Незалежність і територіальну цілісність України», – заявив Петро Порошенко.

Він також наголосив, що двом співробітникам СБУ – майору Руслану Лужевському і полковнику Олександру Онищенко – посмертно присвоєно високі звання Героя України.

«Я прошу вшанувати пам'ять загиблих у боротьбі з ворогом працівників Служби безпеки України, пам'ять усіх, хто віддали своє життя за Україну, хвилиною мовчання», – сказав Президент України.

Після вшанування пам'яті загиблих у боротьбі з російським агресором Верховний головнокомандувач наголосив, що проти України триває гібридна війна, у якій військова інтервенція поєднується з цілим арсеналом гібридних диверсій.

«Починаючи з пропагандистської брехні і рейкових новин, ворог закінчує терористичними актами проти мирного життя українців. У такій війні саме Служба безпеки України стає однією з головних сил захисту держави і всього українського суспільства», – підкреслив Петро Порошенко.

З його слів, працівники СБУ з перших днів війни були на передньому краї війни. Втім, зауважив: для Служби безпеки передній край пролягає майже всюди.

«Це у стократ збільшує складність завдань, які постають перед працівниками Служби, складність викликів, на яких СБУ має знайти гідну і адекватну відповідь. Я дуже вдячний вам за те, що ви виконуєте поставлені керівництвом держави завдання, з честю демонструючи високий професіоналізм, патріотизм, інтелект», – сказав Президент.

Нагадаємо, у Луцьку вшанували пам’ять капітана СБУ Віктора Мандзика, який загинув у зоні АТО. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 05:16 :54