Новини » Політика 22 березня, 2019, 16:59
Порошенко згуртовує світ на підтримку України, – активісти
Президент України Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко

Політика Президента Петра Порошенка щодо запровадження «азовського пакету санкцій» проти Росії забезпечує консолідацію світу на підтримку України.

Таку думку висловили активісти ініціативи «Команда Порошенка» під час прес-конференції в інформаційному агентстві «Українські новини».

«Ми підтримуємо рішення президента щодо запровадження «азовського пакету санкцій» проти Росії. Такі дії сигналізують про те, що за браком змін у поведінці Москви будемо і надалі збільшувати ціну за агресію. Те, що зробили російські військові у листопаді минулого року, захопивши українських моряків, не можна залишити просто так. А те, що зробили російські військові у 2014 році у Криму та на Донбасі, не можна просто забути», – підкреслила громадська активістка Тетяна Писаренко.

Вона вважає, що завдяки санкціям Порошенко разом з європейськими державами та США, вдасться зупинити дестабілізацію світу Росією.

«Ми маємо показати агресору, що на будь-яку військову агресію у 21 столітті буде відповідна реакція. На кожен такий випадок буде адекватна відповідь», – наголосила активістка.

За словами депутата Київської міської ради Ярослава Горбунова, санкції, які запровадили партнери України з США та ЄС, зараз виконують роль стримувача агресії, яку в 2014 році розпочала РФ.

«А завдяки зусиллям Петра Порошенка вдалося консолідувати світову спільноту саме на підтримку України, нашого суверенітету та незалежності. Ці санкції разом з зусиллями всіх українців створили передумови для стримування подальшої агресії Путіна та його імперських планів», – пояснив Горбунов.

Він переконаний, що завдяки санкціям Петра Порошенка в самій Росії зменшується рівень довіри до Володимира Путіна.

А на думку активіста Олександра Кудря, санкції – не єдине досягнення Порошенко. Він долав, що Президент Порошенко багато зробив для того, щоб посилити мирну консолідацію в світі.

«Українські військові отримали підтримку США, зокрема й озброєнням, а у Чорному морі посилилася присутність американських кораблів. Я інколи чую думку, що, мовляв, санкції нічого не означають і не мають дієвого результату. Росія не вивела свої війська з Донбасу, не повернула Крим. Але з фактами не посперечаєшся. Так, наприклад, фігурантам санкційного списку ЄС заборонені в’їзд на територію Євросоюзу і доступ до його банківської системи. Їхні активи, якщо такі є на території ЄС, заморожуються», – підкреслив активіст Олександр Кудря.

Нагадаємо, як свідчать результати соціологічного дослідження «Електоральні настрої українців напередодні президентських виборів 2019», яке проводив Центр соціальних та маркетингових досліджень «Социс» разом з Інститутом стратегічних досліджень та прогнозів «Янус», найбільш ймовірним переможцем президентських виборів більша частина опитаних респондентів вважає Петра Порошенка.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 05:09 :30