live

Перші євробляхи були нашими, – Розенблат пригадав контрабанду 2014-го

ZIK

Ми, як і багато наших волонтерів, контрабандою завозили в Україну перше знаряддя для військових. Серед всього були і джипи для української армії, а вже після нас водії почали купувати в такий спосіб і для себе.

Про це заявив народний депутат України Борислав Розенблат у ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK

Коментуючи скандал із розкраданням в оборонному секторі, депутат підкреслив, що у випадку доведення провини посадовців із «Укроборонпрому», вони мають бути покарані.

«У 2014 році, ми, як і багато наших волонтерів, контрабандою завозили в Україну перше знаряддя для військових. Це були бронежилети, тепловізори, приціли нічного бачення ій таке інше. Намагалися вивозити і з Білорусі, і з Росії, адже офіційно закуповувати необхідне спорядження Україні заборонялося», – пояснив Розенблат.

Політик також зазначив, звідки, на його думку, почали з’являтися євробляхи, і як вони пов’язані з початком війни в Україні.

«Звідки з’явилися євробляхарі? Це ми першими почали завозити джипи для українсько армії, а вже після нас водії стали купувати в такий спосіб і для себе. Але все, що ми купували, передавали до війська виключно безкоштовно. Тому той факт, що вивезені контрабандою деталі потім продавалися за завищеною у 4-6 разів ціною, є злочином», – наголосив народний депутат.

Окрім цього він нагадав про ситуацію, яка винила на Житомирському бронетанковому заводі.

«Пригадуєте, як заступник директора з питань охорони Житомирського бронетанкового заводу заявив, що на завод приїжджають незрозумілі молоді люди з вимогами. І моє перше подання на Генпрокурора у 2014 році стосувалося саме директора цього заводу Сергія Бутенка.

Трагедія була в тому, що командир 30-ї бригади ЗСУ мені потелефонував із фронту і розповів, що отримав п’ять БМП після ремонту з Житомирського заводу, які під час бою просто зламалися і були розстріляні російськими військами», – констатував Борислав Розенблат.

Нагадаємо, Президент України ініціював проведення міжнародного аудиту концерну «Укроборонпром» через викриття журналістів.

25 лютого видання «Bihus.info» оприлюднило розслідування про схеми розкрадання в оборонному комплексі. Його фігурантом став син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського – Ігор.Loading...
Loading...
Loading...