live

Палій про «просідання» Тимошенко: вона зав’язана безліччю зрад із Росією

ZIK

Сьогодні Бойко поїхав у Москву мізкувати, що робити, якщо Тимошенко «просяде», адже вона зв’язана безліччю зрад.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Палій.

На запитання ведучої про те, що допоможе нинішній владі перемогти на виборах, пан Палій сказав, що допоможе безальтернативність і те, що зараз влада є ототожненням державних інтересів.

«Конкуренти, такі, як Юлія Володимирівна, свого часу за 5 хвилин капітулювали перед Путіним під час газових угод. Отже, на сьогоднішній день практично немає альтернативи. Мені це не дуже подобається. Я б хотів, щоб у нас був вибір між хорошим і ще кращим, а в нас вибір між російськими чи олігархічними маріонетками і тією владою, яка п'ять років боронить країну і в багатьох сферах є достатньо успішною», – зазначив політолог.

За його словами, саме це допоможе владі зараз виграти ці вибори. Також гість програми додав, що ми бачимо певний мандраж у блоці Юлії Тимошенко, який пов’язаний із тим, що вона дуже ймовірно не виходить у другий тур.

«Вчора їй роздавав компліменти пан Бойко, сподіваючись, що якась частина його виборців проголосує. А сьогодні Бойко поїхав у Москву, і вони там мізкують, що робити, коли зараз Юлія Тимошенко, яка зв’язана безліччю зрад із Росією, «просідає», – наголосив Палій.

Нагадаємо, 6 березня Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що затримали зловмисників, які пропонували нардепу Юрію Тимошенку 5 мільйонів гривень, щоб той зняв свою кандидатуру.

7 березня Луценко поінформував, що затримані двоє громадян – це голова «Партії захисників України» Тарас Костанчук та Олександр Іщенко. Ймовірним замовником злочину називають нардепа від «Батьківщини» Валерія Дубіля. Генпрокурор Юрій Луценко анонсував подання на нардепа.Loading...
Loading...
Loading...