Новини » Політика 22 березня, 2019, 19:59
Олесь Доній оцінив ідею посилення позиції України в переговорах із Росією
ZIK
ZIK

Основна частина переговорів щодо відновлення миру в Україні відбувається в закритому форматі. Ми не знаємо, про що там домовлялися, чому Україна не захотіла долучати Велику Британію і США на самому початку, чому ми пішли на російські умови залучення лише Франції і Німеччини? Ми цього не знаємо!

На цьому в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK наголосив політолог Олесь Доній.

Він зауважив, що Росія – держава-агресор, яка «відкусила» в України частину територій. І для того, щоби повернути свої території, продовжив Доній, Україна застосовує економічні й дипломатичні механізми. 

«Дипломатичні механізми – це переговорний процес. А я нагадаю, що основна критика влади щодо цих переговорів базувалася на тому, що більшість цих переговорних процесів відбувається в закритому форматі.

Ми не знаємо, про що домовлялися, чому Україна не захотіла долучати Велику Британію і США на самому початку, чому ми пішли на російські умови залучення лише Франції і Німеччини? Ми цього не знаємо», – підкреслив Олесь Доній і додав, що для українських громадян вигідніше, коли переговорний процес буде відбуватися відкрито.

Також, на думку Донія, українській владі нема сенсу розмовляти з маріонетками «ЛДНР». Він вважає, що треба говорити з Росією. Однак сьогодні, додав гість програми, в України не вистачає сил, щоб на рівні розмовляти з агресором.

«Тому посилення переговорного процесу США і Британією я вважаю оптимальним варіантом. Але цього не буде достатньо. Тут потрібно залучати й економічні важелі», – заявив політолог Доній.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Мінські угоди із врегулювання ситуації на сході України перебувають у «комі», з якої їх може витягнути тільки рішення РФ піти з Донбасу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 16:44 :32