Новини » Спорт 22 березня, 2019, 15:44
На зборі в Іспанії збірна України U-20 з футболу перемогла Південну Корею
ffu.ua
ffu.ua

Юніорська збірна України U-20 (футболісти не старші 1999 року народження) зіграла з однолітками із Південної Кореї перший із двох запланованих контрольних спарингів на тренувальному зборі в Іспанії, що проводиться в рамках підготовки до фінальної частини першості світу-2019, яка улітку пройде у Польщі.

Як повідомляє офіційний сайт ФФУ, підопічні Олександра Петракова обіграли південно-корейців з рахунком 1:0.

Дебют зустрічі був повністю за синьо-жовтими, які відзначилися вже на 5-й хвилині завдяки точному удару півзахисника київського «Динамо» Сергія Булеци. Ближче до середини тайму азіати вирівняли гру, чому, зокрема, посприяв і сильний вітер.

Однак після перерви ігровою перевагою знову заволоділи підопічні Олександра Петракова. А найреальніший гольовий момент змарнував півзахисник «Маріуполя» Владислав Вакула, який не реалізував вихід сам на сам із голкіпером. У підсумку – мінімальна перемога українців.

Збірна України U-20 цей матч провела у такому складі: Кучерук, Сафронов (Бескоровайний, 81), Попов, Бондар, Конопля (Авраменко, 72), Хахльов (Янчак, 63), Корнієнко, Дришлюк, Булеца (Козиренко, 72), Вакула (Бєляєв, 63), Кулаков (Устименко, 63).

Ще один контрольний поєдинок на поточному зборі команда Олександра Петракова зіграє в понеділок, 25 березня, з Уругваєм.

Відзначимо, що збірна України U-20 готується до чемпіонату світу, який проходитиме в Польщі з 23 травня по 15 червня.

Нагадаємо розклад матчів синьо-жовтих на груповій стадії ЧС-2019 (U-20) та місця їхнього проведення.