Новини » Світ 22 березня, 2019, 18:30
На саміті ЄС твердо підтримують цілісність України через 5 років після анексії

Саміт лідерів ЄС одностайно засудив незаконну анексію Криму Росією 5 років тому і висловив тверду підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Про це йдеться у висновках саміту глав держав та урядів ЄС, який 21-22 березня відбувся в Брюсселі, повідомляє «Європейська правда».

«Через п'ять років після незаконної анексії Криму і Севастополя Росією ЄС залишається рішучим у своїй підтримці суверенітету і територіальної цілісності України», – йдеться у заяві, яку погодили всі 27 лідерів країн-членів Європейського Союзу.

ЄС повторює, що не визнає і продовжує засуджувати анексію Криму – порушення міжнародного права, яке залишається прямим викликом міжнародній безпеці. «ЄС, як і раніше, дотримується своєї політики невизнання», – наголошують лідери Євросоюзу.

Нагадаємо, у декларації Євросоюзу до 5-ї річниці незаконної анексії Криму висловлена тверда підтримка України і висунуті вимоги до Росії.

Нещодавно Європарламент підтримав резолюцію про майбутні відносини ЄС з Росією, що РФ не може бути стратегічним партнером Євросоюзу.

Додамо, за кількістю відмов у в’їзді до ЄС лідирують українці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 07:11 :31