Новини » Київ 22 березня, 2019, 19:55
Муніципальну охорону отримали три міських лікарні Києва, – КМДА
Микола Поворозник
Микола Поворозник

У столиці одними з перших Муніципальну охорону отримали три міських лікарні, а саме: Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, Київські міські клінічні лікарні №3 та №12.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, інформує офіційний портал Києва.

З його слів, під час формування переліку об’єктів, які першочергово потребують охорони, зробили акцент на об’єктах соціальної інфраструктури, де існує підвищений рівень виникнення нештатних ситуацій.

Микола Поровозник розповів, що 20 березня в одну з лікарень доставили громадянина з ознаками наркотичного та алкогольного сп’яніння. Йому надали допомогу і шпиталізували для стабілізації стану. Проте пацієнт у психопатичному збудженні розгромив обладнання в палаті, дістав ножиці та саморобний ніж і почав погрожувати медперсоналу. Працівники Муніципальної охорони нейтралізували його та передали правоохоронцям. Такі інциденти, пов’язані з людьми у стані наркотичного сп’яніння, зазначив Микола Поровозник, є досить поширеним явищем у медзакладах.

«У таких випадках медичний персонал в комунальних закладах охорони здоров’я стає заручниками подій та може розраховувати лише на власні сили та вчасне прибуття органів правопорядку. Тепер же вони під надійним захистом високопрофесійного особового складу КП «Муніципальна охорона», – зазначив Микола Поворозник.

З його слів, до переліку об’єктів, які потребують охорони, також увійшли об’єкти транспортної та інженерно-транспортної інфраструктури, спеціалізовані заклади та установи соцзахисту; дошкільної, загальної середньої, позашкільної і професійно-технічної освіти; парки та сквери.

Як повідомляли, працівники київського комунального підприємства «Муніципальна охорона» знешкодили наркомана, що погрожував медикам столичної лікарні ножем.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 22:22 :58