Новини » Політика 22 березня, 2019, 13:21
«Мовний» закон: Рада встановила «антирекорд» із розгляду поправок

Сьогодні народні депутати встигли розглянути лише три поправки до законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної.

Роботу над поправками під час ранкового засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, парламентарі розпочали із 1218-ї із 2082 правок, які надійшли до проекту закону до другого читання.

Проте, завершивши роботу лише над трьома поправками, головуюча – перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко оголосила про перехід до зачитування депутатських запитів. Після перерви парламентарі перейшли до рубрики «Різне», яка передбачає депутатські виступи на різні теми.

«Хочу нагадати, що наступного пленарного вівторка ми розпочнемо нашу роботу із поправки 1221», – повідомила Ірина Геращенко.

Читайте також: Інцидент у Раді: «радикали» зривали годину запитань до уряду у Верховній Раді

Додамо, згідно із порядком денним пленарних засідань ВРУ, який розміщений на сайті Верховної Ради, у пленарному режимі парламент працюватиме 9-12 квітня.

Як повідомляли, у п’ятницю, 22 березня, народні депутати від Радикальної партії спробували зірвати годину запитань до уряду у Верховній Раді України.

Додамо, у ВРУ змінили графік роботи у п’ятницю, щоб розглянути частину поправок до законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 22:54 :55