Новини » Спорт 22 березня, 2019, 2:35
Молодіжна збірна України не змогла обіграти естонців на турнірі в Туреччині
Молодіжна збірна України з футболу / ffu.ua

Футбольна молодіжна збірна України U-21 розпочала свою ігрову програму на тренувальних зборах у Туреччині з нічиєї у грі з однолітками із Естонії.

Маючи колосальну ігрову перевагу, підопічні Руслана Ротаня не змогли пробити оборону молодіжної збірної Естонії, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Матчем проти молодіжної збірної Естонії збірна України U-21 вчора, 21 березня, розпочала програму контрольних поєдинків у Туреччині в рамках міжнародного турніру, в якому також беруть участь збірні Казахстану, Латвії та Македонії.

Нагадаємо, що змагання в Белеку проходитимуть за коловою системою з двома винятками. Оскільки молодіжні збірні Латвії та Естонії (як і команди Казахстану та Македонії) потрапили до однієї групи відбору на Євро-2021 (U-21), матчі між ними проводитися не будуть.

У зв’язку з цим для визначення переможця турніру в очковий залік кожної команди підуть тільки три поєдинки. Таким чином, українці стануть єдиною збірною, яка в Туреччині зіграє чотири матчі, однак зустріч з Естонією у будь-якому випадку не додала б їм очок. А от для естонців цей поєдинок мав турнірне значення.

Перші хвилини гри проти прибалтів пройшли в рівній боротьбі, можливо, трохи гостріше діяли естонці. Однак хвилини із 20-ї синьо-жовті прибрали ініціативу до своїх рук. Контроль м’яча й колективний відбір не давали опонентам часто переходити середину поля. Ще в першому таймі підопічні Руслана Ротаня повинні були забивати не раз, однак воротар збірної Естонії рятував ситуацію, а деколи українців підводила неточність.

І після перерви перевага збірної України не викликала сумнівів. На кілька голів синьо-жовті так точно награли. Один тільки Смирний міг забивати двічі. Під кінець поєдинку естонці діяли на відбій, але таки вистояли під тиском нашої команди – 0:0.

Нагадаємо, що цей збір є одним з етапів підготовки команди до офіційних змагань. У відбірному турнірі Євро-2021 (U-21) «синьо-жовті» стартують 6 вересня матчем із Фінляндією.

Футбол. Міжнародний турнір Antalya Cup 2019 серед команд U-21

Естонія U-21 – Україна U-21 – 0:0

Україна U-21. 1-й тайм: Білик, Биков, Мілованов, Семеніхін, Лебеденко, Лєднєв, Різьє, Алібеков, Луньов, Козак, Русин.

2-й тайм: Кожухар, Якимець, Бабогло (Романчук, 66), Чеберко, Стецьков (Дубінчак, 66), Чех, Смирний, Путря, Кравчук, Вантух, Топалов.