Новини » Спорт 22 березня, 2019, 11:10
Квартет українців сьогодні змагатиметься у спринті на дев’ятому етапі КС з біатлону
Дмитро Підручний першим серед українців сьогодні стартує у спринті на заключному етапі Кубка світу в Холменколлені / biathlon.com.ua

Сьогодні, 22 березня, у норвезькому Холменколлені чоловічою спринтерською гонкою продовжиться дев’ятий, заключний етап Кубку світу з біатлону сезону-18/19.

На старт першої чоловічої гонки останнього етапу вийдуть 113 біатлоністів, серед них і четверо українців. Гонка розпочнеться о 17:15 за київським часом.

Як повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України, наші хлопці стартуватимуть під наступними номерами:

33. Дмитро Підручний

57. Артем Прима

79. Сергій Семенов

106. Віталій Труш

Нагадаємо, вчора, 21 березня, жіночий спринт виграла триразова олімпійська чемпіонка Анастасія Кузьміна зі Словаччини. Кращою серед українок стала Віта Семеренко, яка відстрілявши без промахів на обох вогневих рубежах, фінішувала з 28-м результатом.

2019-04-20 06:12 :25